Centrum wiedzy o kosmetykach dla włosów - kosmetykidlawlosow.pl

Włosy zniszczone i odwodnione – co robić?

Włosy zniszczone i odwodnione trzeba po prostu jak najszybciej ratować. Jedynym skutecznym sposobem są oczywiści dobrej jakości kosmetyki do włosów. Stosujemy je z umiarem, a wybór ich musi być prawidłowy, więc warto zapoznać się z poniższymi wskazówkami.

Jakie maski i jakie odżywki do włosów?

 

Działamy skutecznie, jednakże niezbyt intensywnie. Wybieramy kosmetyki z ceramidami. W składzie odżywek do włosów i masek do włosów z całą pewnością je znajdziemy. Ceramidy są substancjami tłuszczowymi, które ekspresowo działają na zniszczone włosy.

 

Jak działają ceramidy?

 

Ceramidy mają dość wszechstronne zastosowanie. Znajdziemy je nie tylko w kosmetykach typu serum do włosów, ale też w masce do włosów oraz odżywkach. Oto podstawowe ich zalety, a jednocześnie zakres działania:

• nadają włosom elastyczność
• nawilżają włosy
• odżywiają strukturę włosów
• dodają włosom połysku
• zapobiegają rozdwajaniu się końcówek włosów

Gdzie taniej kupić można kosmetyki do włosów z ceramidami?

 

Warto sprawdzać oferty internetowe, które zawsze będą atrakcyjniejsze cenowo. Szczególnie warte są uwagi apteki internetowe, gdzie mamy już 100% wiarygodne kosmetyki w dobrej cenie. Niektóre z nich kupimy naprawdę w korzystnej cenie. W takich miejscach znajdziemy o wiele więcej promocji na kosmetyki niż w stacjonarnych sklepach. Ponadto w aptekach internetowych, sklepach online mamy do czynienia z o wiele szerszym wyborem. Każdy produkt jest z reguły opatrzony profesjonalnym opisem.

2 komentarze

  • Karolina, Grudzień 27, 2016, 7:32 pm

  Odpowiedz

  Kocham się w kosmetykach do włosów. Mam tego sporo. Fajne wskazówki.

  • Iza, Grudzień 29, 2016, 8:33 pm

  Odpowiedz

  Ceramidy jak najbardziej działają 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.